top of page
32484370.jpeg

HOTEL

Rodinný moderní čtyřhvězdičkový Hotel Kapitol nabízí 23 klimatizovaných pokojů různých typů a pěti apartmentů,  který se nachází v přímém centru města Mostu, nabízí špičkové ubytovací, gastronomické a konferenční zázemí. Díky vysokému standartu služeb, individuálnímu přístupu a skvělé dostupnosti je ideálním místem pro pobyt.

STANDARD

Moderní dvoulůžkový pokoj o velikosti 21 m2 s manželskou postelí nebo dvěma  oddělenými lůžky, je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. V pokoji najdete vkusný designový nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

STANDART PLUS

Moderní dvoulůžkový pokoj o velikosti 21 m2 s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. V pokoji najdete vkusný designový nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. V pokoji se nachází čajový a kávový set. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

FAMILY

Moderní třílůžkový pokoj o velikosti 30 m2 s manželskou postelí a jedním odděleným lůžkem, je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. V pokoji najdete vkusný designový nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. V pokoji se nachází čajový a kávový set. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

BUSINESS

Moderní dvoulůžkový pokoj o velikosti 30 m2 s manželskou nebo dvěma oddělenými postelemi a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. V pokoji najdete vkusný designový nábytek společně s LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. V pokoji se nachází čajový a kávový set. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

APARTMENT

Moderní apartment pro 6 osob o velikosti 84 m2 s obývacím pokojem, kompletní vybavenou kuchyní a dvěma pokoji. V každém pokoji je manželská postel nebo dvě oddělená lůžka a v obývacím pokoji rozkládací pohovka pro dvě osoby. Apartmen je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, bezpečnostní schránkou, luxusní stylovou koupelnou, vysoušečem vlasů a sprchou. V pokoji najdete vkusný designový nábytek společně s 3 x LCD televizí se satelitem a vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. V pokoji se nachází čajový a kávový set. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

bottom of page